O nás

o-nas1o-nas2o-nas3o-nas4o-nas5

delitko

Chovatelská stanice Misantos byla registrována č. 7083/70 dne 31. 12. 1970 pro chov anglických kokršpanělů.

Více jak 25 let chovu kokrů přineslo této stanici mnoho úspěchů a ocenění i těch nejvyšších, jak po stránce exteriérové, tak po stránce pracovní, zejména pro lovecké účely.
Po přestěhování do vyšší polohy Krušných hor však kokři, hlavně v zimě nemohou lovit a tak se smečka rozrostla o zlaté retrievery a labradory, kteří úspěšně náročnou práci v horách zvládají. Naši goldeni i labradoři, stejně jako dříve kokři jsou úspěšní na výstavách i na zkouškách. Máme jedince hlasité na stopě. Všichni pejskové mají celodenní péči, žijí ve zdravém horském prostředí s velkou krásnou zahradou a volným vstupem do domu, kde si i kokři užívají zaslouženého důchodu.
Pejskové jsou krmeni špičkovými krmivy a jsou pod pravidelným veterinárním dohledem.

delitko

CHS Misantos - Zlatý retrívr CHS Misantos - Zlatý retrívr CHS Misantos - Zlatý retrívr CHS Misantos - Zlatý retrívr  CHS Misantos - Zlatý retrívr CHS Misantos - Zlatý retrívr CHS Misantos - Zlatý retrívr CHS Misantos - Zlatý retrívr CHS Misantos - Zlatý retrívr CHS Misantos - Zlatý retrívr CHS Misantos - Zlatý retrívr CHS Misantos - Zlatý retrívrTvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio