01.07.2012 - Novinky z naší goldení rodinky

Včera byl tropický den i u nás v  horách tak jsme nechali domácí "preventivní prohlídku(měření ,vážení,stříhání drápků) štěńátek " na dnešek. Dnes je počasí typické pro Krušné hory ,zataženo 20st a chvílemi i prší .Ideální podmínky na vážení a měření našich štěńátek .Původně mělo focení prcků proběhnout  na naší rozkvetlé zahrádce ,ale letní deštík nám plány překazil.Focení tedy probíhalo doma .

Váhy-Ymulky cvalíci mají shodně 2.60kg.Už je s nimi legrace komunikují hrají si a někdy se i perou.Zvláště pejsek Navarr je velice vstřícný , kontaktní a rád se mazlí.Nelson je "chlap" a drží se trochu od těla.Hlazení a mazlení má ale rád.
Dětičky naší Chanelky. Váhy pejsek zelený Old Yeller 1.85kg, Holčička Orchydea oranžová má 2kg.Fialový pejsek Onassis je pořádný cvalík a ve třech týd.má 2.45kg.Červený uličník Ozy váží 2.20kg,Naše milá Oddeta šikovná a čiperná hnědá holčička váží 1.90kg a pejsáček Orwel černý má  2kg.

Včera jsem zkoušela nabídnout  štěńátkům granulky .Štěňátka ovšem o granulky vůbec nestojí .Na granulích si pochutnaly obě maminy.Chanelka má mléka tolik ,že  vytéká samo 
a Ymulka  ty dva cvalíky krásně utáhne.
Již se těšíme až vyndáme ohrádku a maličké budeme moci dát do zahrady.

chanelcata 1Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio