07.11.2011 - XXI. MVP v Praze

Výstava v Praze nás zaskočila hned u vjezdu do areálu...totální chaos a zácpa.Po zaparkování nás čekal neměnný pohled...jak už to tradičně v Praze bývá.Přecpáno různými stánky,malé kruhy,padající stolky zapisovatelek,o tabulkách určující pořadí pejsků jsme si mohli nechat jen zdát :-(

Nálada byla rázem v nedohlednu....

"Sluníčko zasvítilo" při předvádění Malorcy Misantos pod vedením Lenky Formanové ...holky si vyběhaly v silné konkurenci 10 fen CAJCe.!! GRATULUJEME .

Také Morgiana Misantos společně s Lenkou Nokič bojovaly,ale jak se říká,každý den není posvícení.....holky si tentokráte od rozhodčího p.Kašpara odnesly známku VD3,kterou si určitě fenečka nezasloužila.Je to kvalitní fena se spoustou výstavních úspěchů..Bohužel rozhodčí to viděl jinak.

Ve třídě pracovní se vystavovala Iwy Misantos a společně se svojí paníčkou si vyběhaly skvělou známku V4 !!! ..

Náš Irby -Egoiste du Bois De La Rayere měl taky náladu "pod psa "...hormony,které se mu bouří nejen díky našim háravkám doma ,ale i po krytí mu zcela ochromily myšlení a v kruhu se nijak nepředvedl.Běhat ,ani stát se mu nechtělo,navíc je absolutně bez srsti...Myšlenky holt patřily všem fenečkám a nějaká pražská výstava ho vůbec nebrala.Irbyho umístění V - bez pořadí.

Obrovskou radost nám ovšem udělala nejmladší členka ...dcera Irbyho - AISCHA ROCKPOINT,která se, se svojí chovatelkou Líbou Holečkovou umístila na nádherném 3.místě - VN3+krásný posudek. Je to šikovná fenečka, která úžasně zvládla svou výstavní premiéru. Gratulujeme !!!

Všem majitelům našich odchovů srdečně děkujeme.Jsme rádi ,že máte ze svých chlupáčů radost a tím děláte radost i nám !!

aischa32

Aischa - VN3

malorca-v-praze

Malorca ( Clara ) - V1, CAJC

iwy-misantos-praha-v4

Iwy - V4Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio