15.05.2011 - Mezinárodní výstava Praha - Letňany

Po roce jsme vystavovali v Letňanech.Kubu a Egoistu-Irbyho posuzovala rozhodčí ze Slovenska paní Linda Voláriková.Naši psi jí evidentně nepadli do oka.Vyhráli psi  jiného typu a hlavně  krémové barvy.Potěšující je ,že se umístili ve špičce potomci rodičů z našeho chovu.Nejlepší mladý pes syn Element Brendy Misantos.Nejlepší mladá fena a nejlepší mladý výstavy, dcera Wery Misantos z našeho chovu.Malorca Misantos-V3. Chuck Berry Artemis Gold syn Waterla Misantos-R.Cacib.Náš Kuba v Mezitřídě V4 a Egoista Du Bois De La Rayere ve třídě pracovní V3.Škoda jen ,že pořadatelé postavili velmi malé kruhy,kde se psi ani nemohli pořádně ukázat v pohybu.Přitom třetina haly kde se goldeni vystavovali byla absolutně prázdná.

Posudek IRBYHO: Ideální stavba kostry,samčí hlava,výborný krk,strmá lopatka,dobrá ramenní kost,dobrá linie,korektní zaúhlení vzadu,volnější loket,mírně vybočený postoj vpředu,dobrý záber pohybu,v postoji sbíhavé paty.

Všem "Misantosáčkům" děkujeme za krásnou prezentaci naší chovatelské stanice a přejeme mnoho dalších  výstavních úspěchů...

Egoista Du Bois De La Rayere- IRBY

irby--letnany

Kuba Misantos

kuba28 

Malorca Misantos

malorka36Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio