09.05.2011 - I.Podkrušnohorskou výstavu loveckých psů

Dne 7.5 jsme vyrazily na I.Podkrušnohorskou výstavu loveckých psů.Nelitovali jsme. Nádherné prostředí v zámeckém parku Červeného hrádku.Výstava skvěle připravená. 

Krásně posekaný trávník.Pro diváky a vystavovatele byli připraveny vedle kruhů lavičky a opodál  lavičky i se stolečky.Všude vládl klid a pohoda.I když jsme přišli na řadu až ve 3 odpoledne,tak vůbec nevadilo.Pod stromy chládek a kdo si chtěl užít sluníčka měl možností dost.
Vystavovali jsme  Kubu a Irbyho.Oba získali titul Vítěz Třídy.Irby se velice krásně předvedl a vybojoval úplně všechno.VT,Vítěz plemene,Vítěz skupiny 8 a Nejkrásnější pes výstavy.K nádhernému poháru získal i věcnou cenu.
Děkujeme pořadatelům za krásně strávený den plný pohody a skvělé atmosféry.
Touto výstavou splnil Kuba poslední podmínku pro chovnost.
 
Posudek Kuby:Typická samčí hlava ,skus nůžkový,výborný krk,pevný hřbet,typická oháňka pevně osrstěná,vynikající předhrudí,hluboký hrudník, končetiny dobře úhlené,pohyb vyvážený vzadu nepatrně užší. Známka V a Vítěz třídy.
 
Posudek Irbyho:Velice impozantní pes,vyváženého zjevu,vyrovnaného pohybu,typické osrstění, výborná hlava,nůžky,vyrovnaná povaha.
Vítěz třídy,Oblastní vítěz, Vítěz plemene, Nejkrásnější pes výstavy.
 
Zlaté retrívry posuzovala paní Olgy Dolejšová -judge FCI
 
vystava3


Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio